Mentörlerimiz

Özgür Devrim Orman

ozgur@smartsunited.com

Hakkında

Mert Baysal

Refo Sağlık Ltd.Şti.

Şirket Müdürü, Mentör

Yürüttüğüm faaliyetler; Horizon2020 Kobi Aracı, Eurostars ve Cosme projeleri yazım danışmanlığı ile kobi ve girişimlere dış ticaret desteği ile ölçek büyültme danışmanlığı. Ayrıca Tübitak, Ankara Kalkınma Ajansı vb platformların mentör havuzlarında yer almaktayım.

mertbaysal@refo.com.tr

mert@refo.com.tr

Abdullah Arslan

abdullaha@aselsan.com.tr

Hakkında

Ebru Akdoğan

ebruakdogan@gmail.com

Hakkında

İlke Dikici

 

Havacılık Yüksek Mühendisi

MBA Ulusal/Uluslarası Bağımsız Danışman/Hakem

 

 

ilkedikici@gmail.com

Barış Tokmak

b_tokmak@yahoo.com

Hakkında

Ömer Karapınar

omer@kona.com.tr

Hakkında

Dr. Erkan Özgün

drerkanozgun@gmail.com

Hakkında

Bora Güngören

bora.güngören@gmail.com

Hakkında

Ufuk Batum

ufuk.batum@gmail.com

Hakkında

Özgür Arda

 

NanoMagnetics Instruments

Uluslararası Satış Direktörü

 

 

 

ozgarda@gmail.com

Zerrin Işık Tüfekçi

 

Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kliniğin kurucu-yöneticisidir. Kurduğu klinikte, 1995 yılından beri dental implantlar, estetik ve restoratif diş tedavileri uygulamaktadır.

 

 

zerrin@evrenseldis.com.tr

Naz Öztürk

naz.ozturk@uhtn.com.tr

Hakkında

Adnan Erdursun

erdursun@smartsunited.com

Hakkında